Opakowania foliowe dla branży farmaceutycznej

HiTec PharmaBag®
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Folie i worki foliowe do pakowania artykułów medycznych i farmaceutyków

HiTec PharmaBag®

Produkujemy i dostarczamy zaawansowane technologicznie folie i worki polietylenowe z surowców spełniających standardy farmakopei. Naszymi klientami są czołowi producenci produktów farmaceutycznych w kraju i za granicą.

Cechy produktu:

Z

Gwarancja najwyższej jakości przy zachowaniu najwyższego poziomu higieny w procesie produkcji folii i opakowań foliowych dla farmacji

Z

Pełna identyfikowalność na każdym etapie produkcji,

Z

Pełna dokumentacja jakościowa (własne laboratorium, deklaracje producenta, świadectwa jakości, badania mikrobiologiczne metodą ATP, liczne atesty i badania na migracje)

Z

Dbałość o szczegóły w oparciu o najwyższe standardy jakościowe potwierdzone certyfikatami.

Z

Produkcja w zakładzie klasą czystości porównywaną z obiektem klasy Cleanroom

Z

Możliwość produkcji folii i worków antybakteryjnych do zabezpieczania skażonych materiałów biologicznych przeznaczonych do utylizacji.

Zastosowania i przykłady

Z

Opakowania foliowe wysokiej jakości i sterylności, wytwarzane dla producentów opakowań do leków i produktów opieki zdrowotnej jako zbiorcze opakowanie, między innymi na: opakowania do tabletek, fiolek, ampułek, strzykawek, opakowania do syropów, opakowania do kropli, suplementów diety.

Z

Folie i opakowania foliowe wysokiej jakości, wytwarzane dla producentów podkładów medycznych, serwer stomatologicznych, prześcieradeł operacyjnych, fartuchów medycznych.

Z

Opakowania foliowe wysokiej jakości i czystości, wytwarzane dla producentów butelek i pojemników do kosmetyków, perfum, kremów, maści, artykułów higienicznych, płynów dezynfekcyjnych, szamponów, artykułów medycznych

Z

Worki z folii antybakteryjnej na skażone odpady medyczne.

Galeria zdjęć

Jesteś zainteresowany workami do pakowania artykułów medycznych i farmaceutyków HiTec PharmaBag ® ?

 

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji!

 

Wyślij zapytanie

Zgody

4 + 10 =