Polski English Deutsch Русский
slider_1
slider_2
slider_3
slider_4
slider_5
slider_6
slider_7
slider_8

Worki ESD

Worki z folii ESD zabezpieczają zamknięte w nich elementy przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Stosuje się je, by chronić produkty oraz półprodukty w strefie EPA. Sprawdzają się m.in. przy pakowaniu: okablowania, wiązek, obudów, komponentów i elementów metalowych oraz innych elementów montażowych związanych z elektroniką. Wykorzystuje się je również w miejscach, w których obowiązują podwyższone standardy czystości i bezpieczeństwa czy w strefach zagrożonych wybuchem.

HiTecFilm produkuje worki ESD dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapewniamy bardzo szeroki wybór szerokości i długości oraz grubości folii. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców, nasze worki rozpraszają ładunki z powierzchni folii, stanowiąc doskonałe zabezpieczenie przed wyładowaniami.

Standardowy kolor worków ESD to różowy, jednak możemy je przygotować również w innych barwach, dopasowując je do specyfiki Państwa zamówienia. Oferujemy zarówno worki ESD zamknięte, jak i otwarte, a także wykonane z folii bąbelkowej czy metalizowane i wiele więcej.

By poznać naszą pełną ofertę w zakresie worków ESD i innych specjalistycznych opakowań foliowych, prosimy o kontakt. Nasi doradcy pomogą wybrać optymalne rozwiązania każdemu Klientowi.