Polski English Deutsch Русский
slider_1
slider_2
slider_3
slider_4
slider_5
slider_6
slider_7
slider_8

Owijanie folią stretch

Magazynowanie i transport produktów są bardzo ważnym segmentem dla efektywnego działania przedsiębiorstwa, dlatego też ważnym jest, aby towary były składowane i przewożone w sposób bezpieczny i  funkcjonalny.

Folie stretch są najbardziej popularną formą zabezpieczania ładunków. Ich niska cena, uniwersalność i osiągana wydajność stawiają je na czołowym miejscu pośród innych materiałów opakowaniowych.

Korzyści płynące z zastosowania folii stretch w systemach owijania ładunków:

  • Obniżenie kosztów pakowania, magazynowania i transportu dzięki zmniejszonemu zużyciu folii i osiąganej wydajności;
  • Łatwość w użyciu – możliwość ręcznego i maszynowego owijania;
  • Uniwersalność – ochrona ładunków praktycznie każdego typu;
  • Ochrona i zabezpieczenie towarów (nawet tych o nieregularnych kształtach i ostrych krawędziach) przed zabrudzeniami, czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami. 
  • Owijanie palet za pomocą dedykowanych owijarek do folii stretch.

Bardzo ważnym jest, aby nabywca znał swoje potrzeby i potrafił właściwie dobrać rodzaj folii do charakteru towarów, procesu produkcyjnego i stosowanych systemów owijania. Tylko odpowiednio dobrany typ folii pozwoli na  osiągniecie maximum korzyści przy optymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów.

Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, warto spotkać się z naszym przedstawicielem i przeprowadzić wszelkiego rodzaju testy pozwalające na prawidłowy dobór folii – KONTAKT – 

 Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas foliami stretch.

Produkty z kategorii 'Owijanie folią stretch'