Polski English Deutsch Русский
slider_1
slider_2
slider_3
slider_4
slider_5
slider_6
slider_7
slider_8

Folia stretch do żywności

 

Folia PE Stretch do żywności

Folia PE stretch do żywności, produkowana jest z najwyższej jakości poliolefin, dzięki czemu posiada atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Zarówno proces wytwórczy jak i późniejsza konfekcja odbywają się w ściśle kontrolowanych warunkach pracy, przy spełnieniu najwyższych warunków fitosanitarnych. Rolki z folią pakowane są w kartony, które zabezpieczają produkt przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem mechanicznym.

Folia-PE-Spożywcza Folia-PE-do żywności Maszynowa-Folia-PE-Spożywcza

Zastosowanie folii PE spożywczej

Folia PE stretch spożywcza jest tańszą alternatywą do folii PVC rozciągliwej, ze względu na jej niższą cenę. Stosowana jest do krótkotrwałego pakowania artykułów spożywczych takich jak: kanapki, sałatki, owoce, warzywa, ciasta itp. Stosowana zarówno w handlu, cateringu, jak i gospodarstwie domowym.

Odwijak-do-folii-spożywczej  Clingfilm …a health issue or not?

 

Charakterystyka folii PE stretch do żywności

Folia PE Stretch charakteryzuje się wysoką przeźroczystością oraz rozciągliwością, przez co jest bardzo wydajna i  tania w użyciu. Zabezpiecza produkty przed wysychaniem, utlenianiem, utratą smaku, przenikaniem zapachów oraz przedłuża świeżość produktów. Charakteryzuje się znakomitą kleistością. Folia dostępna jest w nawojach: ręcznym i maszynowym.

Dane techniczne

 
tabela folia do żywności

Urządzenia do odwijania folii spożywczej

Wydają i przyjemną pracę w procesie pakowania produktów spożywczych,  zapewnią Państwu specjalnie zaprojektowane do tego celu aplikatory do folii spożywczej. Wykonane z wysokiej jakości materiałów (stal nierdzewna) z atestami do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale – Maszyny i Urządzenia.

 spozywczape dyspenser-do-odwijania-folii-spozywczej aplikator-do-owijania-folią-spozywcza

 

Umów się na bezpłatne testy i wypróbuj folię HiTec stretch do żywności

Produkty z tej kategorii